Velimeşe Mah. Ertuğrul Gazi Sok. No:11

Ergene-TEKİRDAĞ

Bize yazın

info@sahinvinc.net

Hızlı İletişim

0532 451 88 03 – 0532 139 56 58

Çorlu Vinç Kiralama

Şahin Vinç Kiralama – Çorlu Vinç Kiralama

Vinç Kiralama – Taşımacılık – Ağır tonajlı kaldırma işleri Trafo, Reklam, İnşaat, Temizlik, Çelik Montaj, Boya, Peyzaj, Fuarcılık, Montaj ve Demontaj gibi Yükseklik Platformu gerektiren her alanda hizmet vermekteyiz.

Şahin Vinç Kiralama

Ağır sanayinin özelikle son yıllarda daha da gelişmesi ile birlikte;

Araba, gemi, uçak gibi birçok aracın imalatlı önem kazanmıştır. Bu imalat işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve en iyi şekilde yapılması için ya da yüksek tonajlı yüklerin kaldırılıp taşınması işlemleri için her zaman pratik çözümler gerekmektedir. Kiralık vinç sektörü ise bu anlamda farklı sektörler için pratik çözümler sunmaktadır. İşletmemiz vinç kiralama sektöründe uygun rakamlara kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta, müşterilerimizin farklı tonajlarda vinç ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Şahin vinç işletmesi olarak vinç kiralama sektörün tüm yeniliklerinin benimsemiş bir şekilde her geçen gün alanında kendisini yenileyen ve tüm iş güvenliği koşuları hakkında bilgi sahibi olan uzman operatörlerimiz ile vinç kiralamada hizmetindeyiz.  Hem farklı çalışma alanları, hem de bu alanlar içerisinde alınması gereken güvenlik önemleri ve yapılması gereken planlamalar konusunda sizlere pek çok alanda yardımcı olmaktayız. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için haftanın her günü ve her saati siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

İşletmemiz Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde hizmet vermekte olup müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre talep ettikleri vinçler ile hizmet vermek için en hızlı şekilde hizmetlerinin sağlamaktayız.

Alanlarında yıllarca tecrübeye sahip olan çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimize güler yüzlü ve anlayışlı şekilde en iyi hizmeti vermek adına kendimizi her geçen gün geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

Hizmetlerimiz;

Mobil Vinçler, Kamyonlu Vinçler, Sepetli Platformlar, Makaslı Platformlar, Oto kurtarma, Forklift Kiralama, Konteyner, Satış ve Pazarlama, Yol Yardım ve Emlak sektöründe hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınız gereği müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kiralama sistemimiz saatlik yâda günlük olmaktadır kiralama ücretlerimiz uygun olup uygun fiyata en iyi hizmeti müşterilerime vermekteyiz.

Tekirdağ Çerkezköy de bulunan işletmemiz ile Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu da vinç hizmetleri vermekte müşterilerimiz ile her zaman iletişim halindeyiz.

Yol yardım ekiplerimiz ile de trafikte sıkıntı yaşayan araçlara kısa sürede en iyi şekilde yardım sağlamaktayız.

İşimiz En iyi hizmeti vermek…

Adres : Velimeşe Kasabası Çorlu Çerkezköy yolu üzeri No:173 -B OPET İstasyon Yanı Çerkezköy-Çorlu-TEKİRDAĞ
Telefon : 0 282 674 45 58
Fax : 0 282 674 45 58
Gsm : 0532 451 88 03 – 0532 139 56 58
E Mail : info@sahinvinc.net

admin

Bir cevap yazın