Velimeşe Mah. Ertuğrul Gazi Sok. No:11

Ergene-TEKİRDAĞ

Bize yazın

info@sahinvinc.net

Hızlı İletişim

0532 451 88 03 – 0532 139 56 58

Ergene Vinç Kiralama

Araba, gemi, uçak gibi birçok aracın imalatlı önem kazanmıştır. Bu imalat işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve en iyi şekilde yapılması için ya da yüksek tonajlı yüklerin kaldırılıp taşınması işlemleri için her zaman pratik çözümler gerekmektedir. Kiralık vinç sektörü ise bu anlamda farklı sektörler için pratik çözümler sunmaktadır. İşletmemiz vinç kiralama sektöründe uygun rakamlara kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta, müşterilerimizin farklı tonajlarda vinç ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Şahin vinç işletmesi olarak Ergene de vinç kiralama hizmetinin vermekte ve müşterilerimizin memnuniyeti için haftanın her günü vinç kiralama, yol yardım, forklift, konteyner, satış pazarlama  sektörlerinde   hizmet vermekteyiz . Vinç kiralama sektörün tüm yeniliklerinin benimsemiş bir şekilde her geçen gün alanında kendisini yenileyen ve tüm iş güvenliği koşuları hakkında bilgi sahibi olan uzman operatörlerimiz ile vinç kiralamada hizmetindeyiz.  Hem farklı çalışma alanları, hem de bu alanlar içerisinde alınması gereken güvenlik önemleri ve yapılması gereken planlamalar konusunda sizlere pek çok alanda yardımcı olmaktayız. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için haftanın her günü ve her saati siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Alanlarında yıllarca tecrübeye sahip olan çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimize güler yüzlü ve anlayışlı şekilde en iyi hizmeti vermek adına kendimizi her geçen gün geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

Hizmetlerimiz;

Mobil Vinçler, Kamyonlu Vinçler, Sepetli Platformlar, Makaslı Platformlar, Oto kurtarma, Forklift Kiralama, Konteyner, Satış ve Pazarlama, Yol Yardım ve Emlak sektöründe hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınız gereği müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kiralama sistemimiz saatlik yâda günlük olmaktadır kiralama ücretlerimiz uygun olup uygun fiyata en iyi hizmeti müşterilerime vermekteyiz.

Tekirdağ Çerkezköy de bulunan işletmemiz ile Çerkezköy, Kapaklı, Velimeşe, Ergene ve Çorlu da vinç hizmetleri vermekte müşterilerimiz ile her zaman iletişim halindeyiz.

Yol yardım ekiplerimiz ile de Ergene de ve yakınlarında trafikte sıkıntı yaşayan araçlara kısa sürede en iyi şekilde yardım sağlamaktayız.

admin

Bir cevap yazın